Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Obniżka! KLEJ DO RZĘS GREEN Zobacz większe

KLEJ DO RZĘS GREEN

New product

Klej GREEN przeznaczony jest dla osób, które wykonują zabieg przedłużania rzęs pewnie i precyzyjnie.

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

32,00 zł brutto

-7,90 zł

39,90 zł brutto

  • Czarny

Opis

Czas schnięcia 1-2 sek.
Wytrzymałość kleju Wiązanie kleju: do 8-10 tygodni - bardzo wytrzymały
Konsystencja Płynna, rzadka
Producent Noble Lashes
Warunki pracy z klejem Temperatura powietrza około 19-24°C, wilgotność powietrza min. 50-70%.

Więcej informacji

Klej GREEN przeznaczony jest dla osób, które wykonują zabieg przedłużania rzęs pewnie i precyzyjnie. Klej o długiej historii, posiadający wielu zwolenników. Perfekcyjny kompromis, miedzy krótkim czasem schnięcia, a długim okresem wiązania. Posiada mniej drażniące opary szybkoschnące kleje.Świetnie wiąże w wysokiej wilgotności. Dobrze pracuje w ekstremalnie wysokich temperaturach.

Pamiętaj! Dokładne określenie warunków dla danego kleju jest niemal niemożliwe, ponieważ na jego pracę wpływają nie tylko temperatura oraz wilgotność, ale także wielkość pomieszczenia, jego wysokość, a nawet skład chemiczny powietrza. Wybierając klej idealny dla Ciebie, musisz kierować się nie tylko warunkami panującymi w Twoim salonie, ale także Twoim tempem pracy. Każdy klej z dostępnych na naszej stronie może uczulić, zależy to od indywidualnej skłonności do uczuleń.

Opinie

Napisz opinię

KLEJ DO RZĘS GREEN

KLEJ DO RZĘS GREEN

Klej GREEN przeznaczony jest dla osób, które wykonują zabieg przedłużania rzęs pewnie i precyzyjnie.